zioła-lecznicze

Zobacz też:

Odżywianie

Zioła lecznicze na tycie

Diety, ćwiczenia fizyczne, porady dietetyków

Zioła lecznicze - Kozieradka

Pierwsze najważniejsze zioło lecznicze które wymienie jest dosyć znane - to słynna kozieradka. Spowoduje ona zwiększenie Twojego apetytu na jedzenie oraz przyczyni się na podwyższenie t.zw. naturalnego testosteronu. Pomaga to bardzo w budowaniu masy mięśniowej zarazem podnosząc potencję i zwiększa chęci do aktywności fizycznej. Kozieradka jest niezbyt smaczna dlatego należy przygotować ją do spożycia w odpowiedni sposób. Zwykle przygotowuje się z niej wywar, ale żeby smak był trochę lepszy dodajemy miodu oraz lecytynę. Jeżeli wolisz to możesz spożywać całe nasiona i popijać to wszystko sporą ilością wody niegazowanej.
Kozieradka zawiera w sobie naturalne ZMA i to powoduje pozytywne działanie i podwyższenie testosteronu. Dużym plusem jest to że zioło to jest tanie i łatwo dostępne w aptece. Specyficzny zapach potu może być skutkiem ubocznym picia lub jedzenia kozieradki.

Zioła lecznicze - Mięta

ziola-leczniczeTo znane wszystkim zioło nie pomoże bezpośrednio na przytycie ciała ale ma wielkie znaczenie w pracy układu pokarmowego ponieważ wspomaga trawienie większych ilości posiłków, białka , węglowodanów. Dzięki temu zapobiegniesz niestrawności. Innym podobnym w działaniu ziołem jest dziurawiec czy melisa i można stosować je zamiennie.

Zioła lecznicze - Imbir

zioła-lecznicze-imbirKolejna bardzo znana roślina stosowana jako dodatek do potraw czy napojów. Nie każdy jednak wie jaki wpływ ma przy przytyciu. Jest ona dostępna w niektórych sklepach. Posiada ona dwie ważne właściwości wspomagające tycie. Przede wszystkim ma podobną właściwość jak powyżej opisana kozieradka i zwiększa apetyt na jedzenie a po drugie poprawia trawienie i wpływa na wydzielanie soków żołądkowych.
Imbir dodawany jest nawet do rożnych preparatów mających na celu wyszczuplenie, wymodelowanie ciała oraz wspomagających spalanie tłuszczu i walkę z cellulitem. Można go stosować w stanie surowym oraz jako wysuszona i zmielona przyprawa. Na świeżo jest ważnym dodatkiem do sushsi.

Zioła lecznicze - Tribulus terrestris

ziola-na-przytycieTrudno jest go dostać w Polsce a pochodzi głownie z obszarów Afryki, Azji i Australii . Znany jest jako afrodyzjak odpowiadający za sprawność fizyczną oraz seksualną ale badania naukowe wykazały że wspomagają one wydzielanie testosteronu a co za tym idzie podwyższenie masy ciała. Stymuluje przysadkę mózgową i wydziela ten ważny hormon. Co ciekawe roślina ta była od lat używana przez bułgarskich reprezentantów podnoszących ciężary. Jest to składnik rożnych suplementów dla sportowców oddziaływujący na podwyższenie masy oraz siły mięśniowej.

Przejdź do kolejnej strony i dowiedz się więcej : Wskaźnik BMI

Nowe artykuły

Powrót do strony głównej : Jak przytyć

Šgreen solution all right reaserved